top of page
Bitki ve sulama sistemi

Ürün
ve Hizmetlerimiz

logo-transparent.png

C-AKIL

C-AKIL yeni nesil akıllı tarım sistemi. Tamamen Türk mühendisleri tarafından uzun yıllar süren analiz ve tasarım çalısmaları ile gelistirilen yerli ve milli tarımsal otomasyon sistemi.

 

2a-munterslogo-blue-rgb.png

Munters

Munters Tarım sektöründe gelismiş teknoloji, güvenilirlik, yüksek performans, üstün lojistik ve sınıfında en iyi desteği sunmaktadır. Cetwell Munters Türkiye Çözüm ortağıdır.

 

talgil.png

Talgil

Tarım otomasyon sistemlerinin lider markalarından TALGiL CETWELL ile Türkiye'de. TALGİL'in Güvenilir ve yeni nesil tarım teknolojileri ile tanışmak için bizimle iletişime geçin.

 

Büyüteç - Gri

IO-JET

Yeni nesil gübreleme sistemi IO JET teknolojik alt yapısı ve gücü öne çıkan özellikler. CETWELL Mühendislerinin uzun soluklu çalışmasının eseri olan IOJET ile gübreleme karmaşık bir iş olmaktan kurtuluyor.

 

Bitki Çelenk 6

Anahtar Teslim Sera Sistemleri

CETWELL'in Anahtar Teslim SERA METODOLOJiSi ile

Sera kurulumları karmasadan kurtuluyor. Sektöre getirdigi bu yeni hizmet ile Insaat - Hidrolik - Elektrik - Otomasyon asamalarını bünyesinde toplayan CETWELL hem zamandan tasarruf etmenizi saglıyor hem de gider kalemlerinizde ciddi avantajlar saglıyor.

 

Cep Telefonu

Açık Alan Sulama Sistemleri

Açık alan sulama sistemleri konusunda lider markalar ile stratejik ortaklıklar yapan CETWELL uzman ekibi size Ürün / Hizmet ve Danışmanlık alanında destek oluyor.

bottom of page